Neden Biz?

Bazı büyük firmalardan ürün alındığında kişi masa, sandalye veya dolabı kendisi kurabilir. Parçaları iç içe geçmeli olan bu ürünler bir iki saat içinde tamamen kullanıma hazır hale gelebilir.

Fakat söz konusu elektronik eşyalar, beyaz eşyalar, kombiler veya klimalar olduğunda, kişinin kendi çabasıyla ürünlerin montajını yapması neredeyse imkânsızdır.

Konuda bilgisi olmayan bir kişi hem ürünün mekanik dokusuna hasar verebilir hem de kendisi yaralanmalarla karşılaşabilir.

Böyle bir durumda en iyi çözüm kurulumdan anlayan işinde uzman ve tecrübeli bir ekip çağırmaktır. İstanbul ve Kadıköy çevresinde yaşayanlar için hiç şüphesiz bu ekip erenkoyarcelikservisi.org olmalıdır.

Bakım ve Tamir Arasındaki Farklar Nelerdir?

Bakım ürününüzün bozulmasını önlemek üzere, periyodik olarak gerçekleştirilen hizmetlerdir. Aslında kullanılan arabanın 100.000 km bakımı ne kadar önemliyse bir çamaşır veya bulaşık makinesinin rutin bakımı da o kadar önemlidir.

Kullanıcılar her zaman bakım yaptırmasalar da bir şey olmayacağını düşünürler ama bakım parası vermekten kaçınırken tamir parası ödemek zorunda kalırlar.

Bir nevi bakım, tamirden korunma yoludur. Tüketici alanında iyi olan, bakım kurallarını bilen ve periyodik bakımda ehilleşmiş bir firmayı tercih etmeli, bakımı rutin olarak yaptırmalıdır.