Ürün Kurulumu, Montaj ve Bakım Konusunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre ocaklar ve klimalar genellikle tüm firmalar tarafından ücretsiz kurulumu sağlanan ürünlerdir. Fakat bu ürünlerden herhangi birini alalı daha çok uzun zaman geçmemiş olmasına rağmen taşınmaya veya ürününüzün yerini değiştirmeye karar verirseniz, ürünü aldığınız yer bu hizmeti karşılamayacaktır. Bu hizmeti veren firmaların ise ürünün özel servisi olup olmadığı önemlidir. İşte bu noktada dikkat edilmesi gereken asıl husus evinize çağıracağınız servisin özel kalifi elemanlara sahip servis hizmeti olmasıdır.

Bir Servisin Güvenilir Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Firma onayı olmayan servislerin sayısı ülkemizde ne yazık ki gün geçtikçe artmaktadır. Hal böyle olunca büyük firmalar bu durumun önüne geçmek için kurumlara kendi bayiliklerini dağıtmayı bir çözüm yolu olarak görmüşlerdir. Bu şekilde büyük bir firmanın desteği ile onların ürünlerini orijinal olarak satan ve tüm bakım ve onarım işlemlerinde bu ürünleri kullanan firmalar, hangi firmaya bağlı olduklarını belirtmek zorundadırlar. İşte erenkoyarcelikservisi.org kendi bünyesinde çalıştırdığı tüm elemanlarını ve kullandıkları tüm ürünleri bu şekilde seçtiği için tercih edilmesi gereken bir firmadır. Arkasında Arçelik gibi kurumsal bir firmanın varlığı ve hizmetinde kullanılan tüm ürünlerin yurtdışı menşeli oluşu, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi ve personelinin son gelişmeler tarafından donanımlı olması onu diğer firmalardan ayıran en önemli unsurdur.

Diğer Markaların Teknik Desteğine Nasıl Erişilebilir?

Erenköy Arçelik Servisi’nin sadece Arçelik markasında değil, Beko, Bosch ve daha pek çok markada teknik destek hizmetleri vardır. Üstelik bu teknik destek sadece hafta içi çalışma saatlerinde değil, 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz telefon numaraları tarafından kolaylıkla sağlanabilir. Ev içinde kullanılan tüm aletlerin sadece birer eşya olmadığı, aynı zamanda hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran birer yaşam parçamız olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle bir eşyanın uzun ömürlü olması satın alınan firmanın kalitesiyle beraber sonraki süreçte destek olan ekibin de işidir, iyi bir ekip ucuz maliyet, yüksek kalite demektir.