Bir Teknik Servisten Neler Beklenmelidir?

Yeni çıkan tüketici yasasına göreteknik servisin bir yıl içinde sorun tekrarı halinde ücretsiz hizmet verme zorunluluğu bulunmaktadır. Ne yazık ki çoğu teknik servis arızanın kendi hataları olmadığını ve tüketici hatası olduğunu belirterek bu yasadan kaçmaktadırlar.

erenkoyarcelikservisi.org hizmetini Türkiye Cumhuriyeti Yasaları’na göre sürdürmektedir. %100 müşteri memnuniyetini esas mottoları haline getirerek, sorunsuz kaliteli hizmeti hedefler. Ürünleri garantilidir ve bir sorun halinde hiçbir ekstra ücret talep etmeden değişimi kolaylıkla yapılır.

Çünkü Erenköy Arçelik Servisi müşteri memnuniyetini esas amaç olarak belirlemiş bir kurumdur. İnsanlara güvenilir hizmet vermenin hem kendileri hem de tüketici için ileriye dönük ne gibi faydaları olabileceğini iyi bilirler.

Neden Erenköy Arçelik Servisi?

Erenköy Arçelik Servisi 7/24 ulaşılabilir olması, ucuz fiyatlı kaliteli ürünler kullanımı ve personellerinin güler yüzlü çalışma azmi sayesinde alanında öncü servislerden biri haline gelmiştir.  Özellikle son yıllarda servis olarak rutin faaliyetlerinin dışında, müşterileri için verimlilik analizi yaparak önleyici bakım hizmeti konusunda çalışmalar yapmaya başlamışlardır.

Verimlilik analizinin asıl amacı işletmenin duraklamaksızın en verimli şekilde çalışmasıdır. Yani rutin olarak yaptıkları kontroller sayesinde müşterilerinin bozuk veya eksik parçalı ürünlerine daha hızlı ve kolay bir şekilde bakım yapmakla birlikte, yedek parça ve malzemelerin özel indirimli temin edilmesini sağlamaktadırlar.

Teknik Servisin Orijinal Ürün Kullanıp Kullanmadığı Nasıl Anlaşılır?

Teknik servislerle ilgili olarak karşılaşılan en büyük sorun orijinal yedek parça yerine, ikinci el parça veya yan sanayi ürün kullanmalarıdır. Bunun önüne geçmek için, makinenizden çıkarılmış olan bozuk parçayı görmeyi talep edebilirsiniz. Böylelikle yerine takılacak olan parçanın, aynı olup olmadığını gözlemleme fırsatı elde edersiniz. Ayrıca internet üzerinden yapacağınız araştırmalar da size güvenli sonucu verecektir.

Bu yöntemlerden hiçbirine gerek duymadan, ürününüzün firmasına ait bir teknik servis tercih ederek orijinallik problemini ortadan kaldırabilirsiniz. erenkoyarcelikservisi.org adresini ziyaret ederseniz, ürünlerin orijinal olduğunu ve Arçelik gibi büyük bir firmaya bağlı olarak çalışmalarını yürüttüklerini görebilirsiniz.