Garantili Erenköy Arçelik Servisi

İstanbul’da yaşamak tüm insanlar için yorucu ve zaman zaman sıkıcı bir durumdur. Herkesin ortak şikâyeti koşturmanın olduğu bu şehirde sürekli çıkan aksiliklerdir. Trafik vardır, kaza olur, otobüs geç kalır. Her gün binlerce insan bu sorunlarla boğuşur. İnsan belki kocaman bir şehrin içindeki bu can sıkan sorunlarla boğuşmak zorundadır. Ancak Kadıköy ve çevresinde yaşayan insanlar, evlerinde çıkan sorunlar yüzünden artık canlarını sıkmayacaklar.

Erenköy Arçelik Servisi, teknik desteğe ihtiyacı olan tüm insanlara aynı fırsatı sunmaktadır. Üstelik bu fırsat sadece bozulan ürünler için geçerli değil, aynı zamanda; klima, kombi ve tüm beyaz eşyalarınızın montaj ve de monte edilme işlemlerinde, kurulum ve bakım hizmetlerinde de geçerlidir.

Faturaları Azaltmanın Yolu Nedir?

Dört kişilik bir ailenin haftada en az iki kez çamaşır yıkaması gerekir. Bu çamaşır makinesini yılda tam 104 defa çalıştırmak demektir. Elbette büyük firmalar makineleri yüzlerce kez çalışmak üzere tasarlamışlardır. Ama sırf bir montaj yanlışlığı yüzünden bile makinenizin ömrünün yarı yarıya düşebileceğini biliyor muydunuz?

Yapılan araştırmalar, uzmanlar tarafından kurulumu sağlanmayan makinelerin çok daha fazla enerji çektiğini ortaya koymuştur. Yani hem makinenizin ömrü kısalır hem de cebinizden çok daha fazla para çıkar. Üstelik ürünü firma tarafından onaylı birisi monte etmediği için, ürününüz garanti kapsamından çıkabilir. erenkoyarcelikservisi.orgile bu mümkün değildir. Ürününüz doğru şekilde işinin ehli insanlar tarafından kurulur ve garanti kapsamınız bozulmaz. Su ve elektrik faturası gibi pek çok konuda daha düşük ücret ödersiniz.  Enerji tüketimi azaldığından hem bütçe dostu hem de çevre dostu makineler elde edersiniz.